Get Adobe Flash player

AK Parti Ziyaretleri Sürüyor

AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ve beraberinde parti yönetimi, Erzincan Gaziler Derneği ile Ziraat Odasına ziyarette bulunarak devletten olan beklentiler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Düzenlenen ziyaretlere, Erzincan Ak Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, Ak Parti İl Başkanı Salih Eğinlioğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cemalettin Başsoy ve partililer katıldı. İlk olarak Erzincan Gaziler Derneği ziyaret edildi. Ziyaretçileri Erzincan Gaziler Derneği Başkanı Sabri Taş karşıladı. Milletvekili Karakelle ziyarette yaptığı konuşmasında “Sizin bizim için iki ayrı öneminiz var. Birincisi sivil toplum örgütü olmanız. İkincisi ise Erzincan’da önemli bir şahsiyet olmanız. Sizlerden alacağımız çok şeyler olabilir. Bir nezaket ziyareti yapmak istedik bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” diye konuştu. 

Gaziler Derneği Başkanı Sabri Taş ise yapılan ziyarete teşekkür ettiğini belirtti. Milletvekili Karakelle ikinci durağı Erzincan Ziraat Odası Başkanlığı oldu. Ziraat Odası Başkanı Feti İçer çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi ve teşekkür ettiğini belirtti. Milletvekili Karakelle konuşmasında “Esnaf ve STK gezilerimizi Erzincan’a geldikçe gerçekleştiriyoruz. Bunlar bizim rutin gezilerimiz. Vatandaşlarımızın dertlerini, sorunlarını dinliyoruz. Özellikle Sivil Toplum Örgütlerini ve esnaf arkadaşlarımızı ziyaret etme amacımız, istekleri beklentileri nelerdir, devletin Erzincan’a yapması gereken yatırımlar nelerdir anlamında sorularımız oluyor. Genelde Erzincan insanımız yapılanları biliyor ve takdir ediyorlar. Bunlarda bizleri mutlu ediyor.” dedi.

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange