Get Adobe Flash player

Milletvekili Adaylık Başvurusu

Milletvekili Adaylık Başvurusu

Ülke ve Erzincan olarak, Yeni Türkiye’nin inşası yolunda, demokrasi adına , gelişme adına, refah adına tarihi öneme haiz bir sürece giriyoruz.

Bu süreç, Yeni Türkiye yolunda çok önemli bir aşama olarak gördüğümüz, 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştireceğimiz 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleridir.

Demokrasi adına, Ülkemiz , Milletimiz ve Erzincan’ımız için  şimdiden hayırlı olsun!

Milletimizi hak ettiği adil, hakkaniyetli, demokratik bir yönetim anlayışına kavuşturmak konusunda, AK Parti olarak, kuruluşumuzdan bugüne kadar, iktidarlarımızla Milletimize verdiğimiz sözlerin arkasında durduğumuzu gösterdik, göstermeye de devam edeceğiz.

Milletimizin gönlündeki son umut ışığı AK Partinin bir gönül eri olarak, Erzincanlı Hemşehrilerimizin teveccühü, Allah’ın da takdiri ile İlimize ve Siz değerli Hemşehrilerime Milletvekili olarak hizmet etmek nasip oldu…

7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde de yine  İlimize ve ülkemize hizmete devam  etmek için Milletvekili Aday Adayıyım.

Millet eksenli siyasetin tek adresi AK Parti saflarında Erzincan’a hizmet etmek adına, Milletvekili aday adayı olan birbirinden değerli  kardeşlerime başarılar diliyorum. Teveccüh Hemşehrilerimden, takdir Yüce Mevlamdandır.

Erzincan’ıma  ve AK Partinin gönül eri dava arkadaşlarıma selam  ve saygılarımı  sunuyorum.

Sebahattin KARAKELLE

Erzincan Milletvekili

 
Bulut Sunucu
Hosted Exchange